Naše feny

AMÉLIE KIRKÉ ZE STUDÁNEK

nar. 6.12.2012

matka: Jara Saranga

otec: Babe Toffy Helya Ridge Champ. CZ, SK

Zdravotní zkoušky:

DKK A/A (=bez příznaků dysplazie kyčelního kloubu)

DLK 0/0 (=bez příznaků dysplazie loketního kloubu)

Amélie je krásná fenka pšeničné barvy s tmavou maskou. Má výbornou hloubku hrudníku a pevný, rovný hřbet. Má také nádhernou hlavu se správně nasazenýma ušima a tmavýma očima. Její ridge je symetrický s dobrou délkou i šířkou. Amélie je aktivní fenka, vůči cizím je ostražitá, ale k lidem, které zná, je velice přítulná. Má ráda děti a nemá problém ani s ostatními zvířaty. Její nejoblíbenější sport je frisbee a coursing, ale má radost kdykoliv, kdy se může pořádně rozběhnout.Amélie do 1 roku

Amélie dospělá

Baila Sheratan

matka: Amélie Kirké ze Studánek

otec: Smaragd Oči Sfingy

Bailinka bohužel neměla ze začátku moc štěstíčka a tak se ve svých 9 měsících vrátila zpátky k mamince. Musela podstoupit operaci a naučit se co smí a co ne a kdo je doma pánem. Teď je z ní milující pes, mazel největšího kalibru, který rozdává pusinky kdy se dá. Baila zvládne bez problému dogtrekkingové závody v délce 80-100km a to ještě pokaždé odcházíme s medailí.

In Memoriam

AIRA DARMA

28.12.1997 - 28.12.2011

Naše první fenka ridgebacka, která se nám navždy zapsala do našich srdcí. Krásná, dlouhonohá dáma, která plnila povely vždy s rozvahou a tváří aristokrata. Milovala stopování a složila zkoušku psa stopaře I.stupně.

Aira byla také skvělou matkou, která odchovala krásných 8 štěňátek.